O firmě

Společnosti BJS Czech s.r.o. a BJS Components s.r.o. jsou součástí švédské průmyslové skupiny BJS Group AB, jejíž kořeny sahají až do roku 1917, kdy začala psát svou historii ve městě Smålandsstenar v kraji Småland.

Video představení BJS Group.

Jsme jeden z největších výrobců nábytku v České Republice

Od samého začátku se skupina specializuje hlavně na výrobu interiérového nábytku a v posledních letech potom stále více na segment nábytku lakovaného pigmentovými barvami.

Firma BJS Czech byla zapsána do obchodního rejstříku 12. 5. 2005 a praktickou činnost zahájila počátkem roku 2006. Od té doby se specializujeme velmi úzce na lakování nábytkových dílců a balení nábytku do plochých kartonů a stal se z nás jeden z největších výrobců nábytku v České Republice.

Jsme vybavení vysoce výkonnými stroji, které zajišťují maximální efektivitu výroby a potřebnou kvalitu. Tyto zařízení také přináší vysokou kapacitu pro lakování plošných dílců kombinovanou technologií navalování a stříkání barev na vodní a UV bázi. Tím, že nepracujeme s rozpouštědly šetříme životní prostředí a zlepšujeme tak pracovní podmínky pro zaměstnance.

Naprostou většinu naší produkce exportujeme do celého světa.

Fotogalerie

Formou krátké fotogalerie bychom Vám rádi přiblížili prostředí, ve kterém naše společnost vyrábí.